Egzotyczne podróże szyte na miarę

Wraz z nadejściem chłodniejszych dni zaczynasz marzyć o egzotycznych wakacjach, na których odpoczniesz w ciepłym słońcu, zwiedzisz najważniejsze zabytki i poznasz obcą kulturę. Sprawdzasz więc oferty biur podróży i natrafiasz na utarte szlaki, wycieczki objazdowe i noclegi w najbardziej zatłoczonych miejscach w najpopularniejszych wakacyjnych regionach. Chciałeś tego uniknąć, ale jednocześnie nie martwić się każdego dnia o nocleg, jedzenie i transport. Jak połączyć swobodę zwiedzania i delektowania się obcą kulturą z wygodą wycieczek zorganizowanych? Wybierz wakacje dostosowane do Ciebie!

Wczasy szyte na miarę

Jeżeli interesują Cię indywidualnie dopasowane wakacje, zorganizowane przez profesjonalnych podróżników, sprawdź ofertę Planetescape.pl. Wczasy w najciekawszych zakątkach globu, tych znanych i popularnych, jak i tych, które jeszcze nie zostały odkryte przez tysiące turystów. W czasie rozmów doprecyzujesz swój własny plan idealnych wakacji: zwiedzanie, odpoczynek i aktywne odkrywanie okolicy skomponujesz w doskonałych proporcjach. Takie wakacje z pewnością pozostaną w Twojej pamięci na długie lata.

Podążając nie utartymi ścieżkami

Wybierając się na wczasy do egzotycznego kraju chcemy nie tylko odpocząć, ale także poznać tamtejszą kulturę od środka. Najważniejsze zabytki, historyczne miasta i zapierające dech w piersiach krajobrazy są obowiązkowym punktem wakacji. Czy zatem musisz narażać się na tłumy turystów i długie kolejki do kas biletowych? Nie! Dopasowane do Twoich preferencji wakacje pozwolą Ci na odkrywanie kultury danego regionu w sposób wyjątkowy. Zobaczysz wszystko, co chcesz, ale z miejsc znanych tylko mieszkańcom. Poznasz miejscowe zwyczaje mieszkając u tubylców i żyjąc z nimi. Zwiedzisz miasta i zabytki z zupełnie innej, nieszablonowej perspektywy, a przyrodę poznasz podczas safari, rejsów i samochodowych wycieczek.

Zawsze gdzieś na Ziemi świeci słońce

Postanowiłeś odpocząć w listopadzie albo w marcu? Sezon letni dawno zakończony, a na wiosnę i wyższe temperatury w Europie trzeba jeszcze długo czekać. Jednak to żaden problem. Jeśli wybierzesz się na indywidualnie przygotowane wakacje z pewnością znajdziesz kierunek, który zadowoli Cię swoimi atrakcjami i przepiękną pogodą. Nawet w trakcie najmniej pogodowo udanych miesięcy możesz wrócić z wczasów opalony, wypoczęty i napełniony pozytywną energią. Wakacje na drugim końcu świata, na terenach okołorównikowych albo na pacyficznych wyspach – tam zapomnisz, że w Polsce, co druga osoba narzeka na przemoczone buty i kolejny deszczowy dzień.

Indywidualnie dopasowane wakacje to najlepsze rozwiązanie dla wymagających turystów. Mniej popularne destynacje i wczasy, podczas których zarówno odpoczniesz, jak i poznasz nowy zakątek świata. Najlepsze hotele, najcieplejsze morza i najbardziej interesujące kraje – zaplanuj urlop i ruszaj w świat!

2 Replies to “Egzotyczne podróże szyte na miarę”

  1. Uwielbiam egzotyczne podróże, właśnie wróciłam z Tajlandii, świetna odskocznia od zimna 🙂

  2. My w tym roku planujemy podróż do Norwegii. Bez planu i bez wyżywienia i zakwaterowania. Bierzemy namiot i jedziemy w podróż! 🙂

Dodaj komentarz