Afrykańskie wakacje last minute?

Zamarzyło mi się afrykańskie last minute.. naprawdę! 🙂 Koniec sezonu wakacyjnego w Polsce sprzyja świetnym jesiennym okazjom w biurach podróży. Postanowiłam wziąć na celownik największe biuro podróży w Polsce ITAKĘ i sprawdzić co ma do zaoferowania we wrześniowej ofercie last minute.

„Bliska” Afryka

Egipt i Tunezja to kierunki bardzo popularne w Polsce, słynące z hoteli all inclusive oraz beztroskich wakacji pod palmami. Wyloty na koniec sierpnia na pobyt 8-dniowy znalazłam już od 1399 zł za osobę – zarówno do Egiptu (hotel 4* all inclusive) jak i na wyspę Djerba w Tunezji (hotel 3* również all inclusive).

Ciekawym kierunkiem jest też orientalne Maroko. Tutaj najniższa cena w Itace za 8-dniowy pobyt wynosi 1899 zł za osobę.

Daleka, „dzika” Afryka

Okres lata w Polsce to nienajlepszy moment na wylot wielu południowych krajów afrykańskich – pogoda tam może być naprawdę ciężka dla europejczyka. Idealnie jest natomiast na Madagaskarze, a właśnie tam – a dokładniej na jedną z wysp sąsiadujących z nią o nazwie Nosy Be – można polecieć jeszcze tego lata z Itaką.

Nosy Be to największa spośród ponad dwudziestu uroczych wysepek, którymi usiane są ciepłe wody Kanału Mozambickiego. W tym jednym z najchętniej odwiedzanych madagaskarskich kurortów wśród soczystej, rozbuchanej zieleni można spędzić idealne wakacje! Ceny za 8-dniowy pobyt w hotelach 4 i 5 gwiazdkowych (z all inclusive) można kupić już od 3299 zł / osobę – co jest naprawdę świetną okazją! Warte przemyślenia 😉

Ciekawą ofertę znalazłam też w TUI. To biuro oferuje wyloty na 9-dniowy pobyt w Kenii, a ceny zaczynają się od 3028 zł / osobę w hotelu 4* (wylot we wrześniu).

Ten mały research to taki wstęp do tego co może się wydarzyć u mnie we wrześniu… Jeśli w kolejnym tygodniu uda mi się wyszperać jeszcze korzystniejsze cenowo oferty – to wtedy naprawdę zacznę się mocno zastanawiać. A Wy planujecie jeszcze jakieś wakacje w tym roku? 🙂

Dodaj komentarz